Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Правила поведінки здобувача освіти

Дата: 12 травня 2020 о 17:37, Оновлено 16 грудня 2021 о 10:34
Автор: Паніна С. С.

Правила поведінки здобувачів освіти

Запорізької загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20

екологічного профілю

Запорізької міської ради Запорізької області

Загальні правила поведінки

• Здобувач освіти приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять,  займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.
  • Заклад освіти - територія, на якій не місце будь – яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотичним, токсичним речовинам.
  • Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання є неприпустимими формами поведінки у закладі та за його межами.
  • Йти із закладу освіти та його  території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками)
  • У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов’язаний надати класному керівникові довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.
  • У закладі освіти та поза його межами учні поводяться ввічливо,піклуються про молодших школярів. Поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.
  • Поза межами закладу освіти учні поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність
  • Здобувачі освіти бережуть майно закладу освіти, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дбають про чистоту та порядок на території .
  • Здобувачі освіти, які знайшли втрачені або забуті, на їхню думку, речі, повинні здати їх черговому педагогічному працівникові закладу освіти.
  • Плеєром, мобільним телефоном, іншими гаджетами здобувачі освіти користуються  лише  на перервах.
  • Здобувачі освіти  старанно виконують домашні завдання.

Поведінка здобувачів освіти на уроках

• Під час уроку учні уважно слухають пояснення вчителя, відповідають на поставлені запитання. Своєю поведінкою не заважають один одному, не відволікають інших розмовами, іграми та іншими справами, які не стосуються теми уроку.
  • Заняття у закладі проводяться у класних кімнатах та кабінетах. За здобувачем освіти у кожному класі закріплене окреме місце
  • Під час уроку учень має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.
  • Якщо учневі необхідно звернутися до вчителя, він має підняти руку
  • На уроки фізичної культури здобувачі освіти приходять у спортивній формі та спортивному взутті. Здобувачі освіти, звільнені від занять фізкультурою мають бути присутніми на уроках.
  • Підручники школяра мають бути акуратно обгорнуті. В них не можна загинати, виривати сторінки, робити підкреслення та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.
  • Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного режиму, підписи мають відповідати встановленим зразкам.

Поведінка здобувачів освіти на перервах

• Час перерви – особистий час кожного здобувача освіти. Він може його проводити по своєму розумінню, проте, не повинен заважати іншим.
  • Під час перерви учні можуть вільно переміщатися територією закладу освіти, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки.
  • Під час перерв забороняється бігати коридорами закладу, знаходитися поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор.
  • Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися різноманітними предметами, застосовувати фізичну силу.
  • Здобувачі освіти ведуть здоровий спосіб життя та не мають шкідливих звичок.
  • Здобувачі освіти самовільно не розкривають вікна, не сидять  на підвіконнях та не  виглядають у відкриті вікна.
  • На перервах здобувачі освіти можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, адміністрації закладу по допомогу, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

Поведінка здобувачів освіти в їдальні

• Під час обіду в їдальні належить дотримуватися добросусідських відносин і поводитися пристойно.
  • Здобувачі освіти повинні шанобливо ставитись до працівників їдальні.
  • Учні приходять в їдальню  у визначений час.
  • Розмовляти під час обіду слід неголосно, щоб не турбувати тих, хто знаходиться поряд.
  • Учні самостійно прибирають посуд після прийому їжі.
  • Здобувачі освіти дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.

Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.